Sudor

  • vrijdag 14 juni 2024
  • STADEN (8840)
  • Foreign
  • Daniela Chitan
  • 17€-19€
  • Arbeider
  • ref. 3344

De job

Sunteți un îndemânatic și doriți să vă duceți abilitățile de sudură la nivelul următor?

În calitate de sudor și lucrător în metal, jucați un rol crucial în sudarea și asamblarea diferitelor structuri metalice. Treaba ta este să te asiguri că aceste construcții sunt de cea mai bună calitate și respectă desenele și specificațiile prestabilite.

Vereisten

  • Experiența este un avantaj, dar dacă ești pasionat de sudură și de prelucrarea metalelor, vrem să te cunoaștem.
  • Poți să înțelegi planurile mecanice și să le urmărești îndeaproape.
  • Calitatea este primordială pentru dvs. și căutați întotdeauna excelența în munca dvs.
  • A fi capabil să lucrezi independent și a fi un jucător de echipă nu este o contradicție pentru tine, ci o realitate zilnică.

Het aanbod

  • O poziție provocatoare în industria metalurgică.
  • Oportunități de a vă dezvolta în continuare abilitățile de sudură și de a crește în profesie.
  • Lucrul cu materiale de înaltă calitate și echipamente moderne.
  • Un mediu de lucru dinamic și de susținere în care munca în echipă este apreciată.
  • Un pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.
Kennisjobs BV is erkend als bureau voor private arbeidsbemiddeling in het Vlaamse Gewest onder het erkenningsnummer VG2028/UPC, en in het Waalse Gewest onder het erkenningsnummer W.DISP.1307.

Jouw bericht is verstuurd
Geef je voornaam
Geef je familienaam
Geef een geldig email-adres
Geef een geldig Telefoonnummer

Over deze job
Salaris

17€ - 19€

Dienstverband

Voltijds

Regime

Dagwerk

Contracttype

Vaste indienstname na interim

Rijbewijs

Branches

Foreign

Jobs in jouw domein

Mecanic remorci si trilere

Brugge

Atribuții: Veți fi responsabil de efectuarea întreținerii remorcilor; Ești responsabil de inspectarea și pregătirea pentru testare; De asemenea, ești responsabil de oferirea acestora pentru inspecție; În plus, intervii pentru repararea defecțiunilor minore. ...

Bekijk job

Sofer C/CE cu macara

Jabbeke

  Plasați indicatoarele necesare Îndepărtați stâlpii de iluminat vechi cu ajutorul unei macarale montate pe camion Efectuați lucrări pregătitoare, astfel încât noul stâlp să poată fi amplasat corect Conectați stâlpul electric la rețea Finalizați ș...

Bekijk job

Mecanic

nieuwpoort

Responsabilitățile dvs. includ: Efectuarea de inspecții amănunțite și reparații la diverse utilaje. Analiza defecțiunilor, diagnosticarea problemelor și rezolvarea lor eficientă. Implementarea ajustărilor și modificărilor pentru îmbunătățirea performanțelor mașinilor. ...

Bekijk job