Responsabil de echipa

  • woensdag 10 juli 2024
  • Comines-Warneton (7780)
  • Foreign
  • Daniela Chitan
  • 19€-20€
  • Arbeider
  • ref. 3641

De job

  • În calitate de sef de echipa, sunteți punctul central al unei echipe de 3 persoane, în care participați activ și dumneavoastră.
  • Împreună, sunteți responsabili pentru asamblarea grinzilor metalice, instalarea pereților până la finisarea acoperișurilor.

Vereisten

  • Aveți deja o anumită experiență într-o poziție similară.
  • Citirea planurilor și gestionarea unei echipe nu sunt provocări pentru dvs.
  • Dețineți un permis de conducere B și C, CE este un plus.
  • Munca în echipă este în ADN-ul tău și ai o bună cunoaștere a limbii olandeze, cunoașterea limbii franceze este un bonus.
  • Munca fizică nu vă sperie și experiența în operarea unei macarale telescopice de asamblare este un plus.

Het aanbod

  • Vă veți alătura unei companii stabile din punct de vedere financiar, cu o echipă dinamică și diversă.
  • Acestea oferă un salariu competitiv și toate beneficiile pe care industria construcțiilor le are de oferit.
  • Se oferă formare anuală pentru a vă încuraja dezvoltarea.
  • Veți primi cele mai bune echipamente de lucru și veți lucra într-un mediu sigur.
  • Vă așteaptă proiecte provocatoare, iar un început imediat este posibil!
Kennisjobs BV is erkend als bureau voor private arbeidsbemiddeling in het Vlaamse Gewest onder het erkenningsnummer VG2028/UPC, en in het Waalse Gewest onder het erkenningsnummer W.DISP.1307.

Jouw bericht is verstuurd
Geef je voornaam
Geef je familienaam
Geef een geldig email-adres
Geef een geldig Telefoonnummer

Over deze job
Salaris

19€ - 20€

Dienstverband

Voltijds

Regime

Dagwerk

Contracttype

Vaste indienstname na interim

Rijbewijs

Branches

Foreign

Jobs in jouw domein

Mecanic remorci si trilere

Brugge

Atribuții: Veți fi responsabil de efectuarea întreținerii remorcilor; Ești responsabil de inspectarea și pregătirea pentru testare; De asemenea, ești responsabil de oferirea acestora pentru inspecție; În plus, intervii pentru repararea defecțiunilor minore. ...

Bekijk job

Sofer C/CE cu macara

Jabbeke

  Plasați indicatoarele necesare Îndepărtați stâlpii de iluminat vechi cu ajutorul unei macarale montate pe camion Efectuați lucrări pregătitoare, astfel încât noul stâlp să poată fi amplasat corect Conectați stâlpul electric la rețea Finalizați ș...

Bekijk job

Mecanic

nieuwpoort

Responsabilitățile dvs. includ: Efectuarea de inspecții amănunțite și reparații la diverse utilaje. Analiza defecțiunilor, diagnosticarea problemelor și rezolvarea lor eficientă. Implementarea ajustărilor și modificărilor pentru îmbunătățirea performanțelor mașinilor. ...

Bekijk job