Tehnician instalații sanitare

  • dinsdag 30 juli 2024
  • Izegem (8870)
  • Foreign
  • Daniela Chitan
  • 18€-19€
  • Arbeider
  • ref. 3865

De job

În calitate de tehnician instalații sanitare, sunteți responsabil de întreținerea și repararea instalațiilor sanitare (casnice) la clienții noștri.  Datorită variației proiectelor și a clienților, nicio zi de lucru nu este la fel, clientela ta este formată din persoane fizice, industrie, companii de construcții. după fiecare intervenție îți evaluezi și raportezi munca prin sistemul nostru online.

Vereisten

  • De preferință, aveți câțiva ani de experiență profesională relevantă ca tehnician. Dacă nu aveți această experiență, vă vom oferi o perioadă de formare la locul de muncă pe termen lung.

  • Aveți cunoștințe aprofundate în domeniul instalațiilor sanitare.

  • Vă plac contactele sociale pe care le presupune această meserie.

  • Primești energie din provocările și, bineînțeles, din zâmbetul clienților tăi.

  • Sunteți motivat, orientat către rezultate, soluționați probleme, sunteți sociabil și sunteți un adevărat jucător de echipă.

  • Sunteți posesor al unui permis de conducere B

Het aanbod

  • Un salariu competitiv, completat cu tot felul de prime în funcție de baremele din industria construcțiilor.
  • Pentru navetă puteți folosi o dubă a companiei.
  • În plus față de cele 20 de zile libere, încă 12 (ADV) zile, care nu trebuie luate conform calendarului colectiv.
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o afacere de familie în creștere puternică, unde există o atmosferă colegială și orientată spre oameni și o cultură corporativă.
  • Un program de formare personalizat care vă pregătește să creșteți.
  • Colegi grozavi care vă vor sprijini în cuvinte și fapte.
  • Un eveniment anual de team building și de vară/iarnă.
  • O ofertă de formare variată.
Kennisjobs BV is erkend als bureau voor private arbeidsbemiddeling in het Vlaamse Gewest onder het erkenningsnummer VG2028/UPC, en in het Waalse Gewest onder het erkenningsnummer W.DISP.1307.

Jouw bericht is verstuurd
Geef je voornaam
Geef je familienaam
Geef een geldig email-adres
Geef een geldig Telefoonnummer

Over deze job
Salaris

18€ - 19€

Dienstverband

Voltijds

Regime

Dagwerk

Contracttype

Vaste indienstname na interim

Rijbewijs

Branches

Foreign

Jobs in jouw domein

Mecanic remorci si trilere

Brugge

Atribuții: Veți fi responsabil de efectuarea întreținerii remorcilor; Ești responsabil de inspectarea și pregătirea pentru testare; De asemenea, ești responsabil de oferirea acestora pentru inspecție; În plus, intervii pentru repararea defecțiunilor minore. ...

Bekijk job

Sofer C/CE cu macara

Jabbeke

  Plasați indicatoarele necesare Îndepărtați stâlpii de iluminat vechi cu ajutorul unei macarale montate pe camion Efectuați lucrări pregătitoare, astfel încât noul stâlp să poată fi amplasat corect Conectați stâlpul electric la rețea Finalizați ș...

Bekijk job

Mecanic

nieuwpoort

Responsabilitățile dvs. includ: Efectuarea de inspecții amănunțite și reparații la diverse utilaje. Analiza defecțiunilor, diagnosticarea problemelor și rezolvarea lor eficientă. Implementarea ajustărilor și modificărilor pentru îmbunătățirea performanțelor mașinilor. ...

Bekijk job