Mecanic

  • woensdag 15 november 2023
  • Kuurne (8520)
  • Foreign
  • Daniela Chitan
  • 15€-16€
  • Arbeider
  • ref. 632

De job

Pentru o companie în industria de ventilație, cu o pasiune pentru calitatea aerului și un accent puternic pe satisfacția clienților, nu căutăm orice mecanic! Căutăm un erou fără frică de înălțimi care să ne îmblânzească sistemele de ventilație!

În calitate de mecanic de ventilație, veți fi responsabil de instalarea sistemelor de ventilație în locuințe și întreprinderi. Primim atât instalatori cu experiență, cât și absolvenți de școală care sunt interesați de această industrie interesantă. La noi, veți beneficia de o formare internă de 1 an pentru a stăpâni abilitățile necesare.

Vereisten

Cerințele postului:

  • Pasiune pentru inginerie și experiență în domeniul autoturismelor sau în proiecte de bricolaj.
  • Fără frică de înălțime.
  • În posesia unui permis de conducere B.
  • Dorința de a lucra și de a fi mereu la locul de muncă alături de doi colegi.
  • Flexibil pentru a începe la 6 dimineața.
  • Disponibilitate de a lucra în regiunea Flandra de Est, Flandra de Vest și Bruxelles.

Het aanbod

  • Un salariu competitiv de 15,50 euro pe oră, cu o indemnizație zilnică de 8 euro net.
  • Săptămână de lucru de 38 de ore, conform PC 149.
  • Posibilitatea de a face ore suplimentare pentru concediu sau recuperare.
  • Instruire internă completă cu durata de 1 an.
  • Materiale de lucru robuste și echipamente bine îngrijite pentru un confort maxim la locul de muncă.
  • Un mediu de lucru dinamic și de susținere.
  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională.
  • Mobilitate plătită.

Sunteți gata să vă alăturați echipei noastre motivate și să vă folosiți pasiunea pentru tehnologie pentru a îmbunătăți calitatea aerului? Atunci trimiteți CV-ul și scrisoarea de intenție la waregem@kennisjobs.be .

Așteptăm cu nerăbdare candidatura dvs. și ne bucurăm atât de mecanicii cu experiență, cât și de absolvenții de școală entuziaști care doresc să facă parte din echipă!

Kennisjobs BV is erkend als bureau voor private arbeidsbemiddeling in het Vlaamse Gewest onder het erkenningsnummer VG2028/UPC, en in het Waalse Gewest onder het erkenningsnummer W.DISP.1307.

Jouw bericht is verstuurd
Geef je voornaam
Geef je familienaam
Geef een geldig email-adres
Geef een geldig Telefoonnummer

Over deze job
Salaris

15€ - 16€

Dienstverband

Voltijds

Regime

Dagwerk

Contracttype

Vaste indienstname na interim

Rijbewijs

B

Branches

Foreign

Jobs in jouw domein

Mecanic remorci si trilere

Brugge

Atribuții: Veți fi responsabil de efectuarea întreținerii remorcilor; Ești responsabil de inspectarea și pregătirea pentru testare; De asemenea, ești responsabil de oferirea acestora pentru inspecție; În plus, intervii pentru repararea defecțiunilor minore. ...

Bekijk job

Sofer C/CE cu macara

Jabbeke

  Plasați indicatoarele necesare Îndepărtați stâlpii de iluminat vechi cu ajutorul unei macarale montate pe camion Efectuați lucrări pregătitoare, astfel încât noul stâlp să poată fi amplasat corect Conectați stâlpul electric la rețea Finalizați ș...

Bekijk job

Mecanic

nieuwpoort

Responsabilitățile dvs. includ: Efectuarea de inspecții amănunțite și reparații la diverse utilaje. Analiza defecțiunilor, diagnosticarea problemelor și rezolvarea lor eficientă. Implementarea ajustărilor și modificărilor pentru îmbunătățirea performanțelor mașinilor. ...

Bekijk job